Zapytanie ofertowe nr 01/08/2019 na dostawę materiałów biurowych
Unieważniony
27.08.2019 16:45:00

Postępowanie zostaje unieważnione dnia 5.09.2019 r.

Uzasadnienie unieważnienia do pobrania w pliku poniżej.


Zapytanie ofertowe nr 01/08/2019 z dnia 27.08.2019 r.

na dostawę materiałów biurowych na potrzeby realizacji projektu pn. "Podkarpackie Centrum Innowacji".

Zapytanie zostało opublikowane na stronie https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl pod numerem 1203102

link

UWAGA!

Termin składania ofert został wydłużony do dnia 6 września 2019 roku do godziny 12:00.

Otwarcie ofert nastąpi 6 września 2019 roku o godzinie 12:15.


Pytania i odpowiedzi

Pytanie nr 1

Poz. 1 Specyfikacja Techniczna- materiały biurowe. Komplet składający się z 4 kolorów (czarny, niebieski, zielony, czerwony) oraz gąbki. Pozwalający na stracie tablicy w okresie do 72 godzin bez pozostawiania śladów. W razie potrzeby tusz zostaje dozowany za pomocą specjalnego tłocznika. Grubość końcówki nie większa niż 5 mm, grubość linii pisania co najmniej 1,0 .

Na naszym rynku jest tylko dwóch producentów markerów suchościeralnych z tłoczkiem. Jeden i drugi dostawca nie podaje informacji dotyczącej             „Pozwalającej na starcie z tablicy w okresie do 72 godzin bez pozostawiania śladów ‘’. Proszę nie sugerować się zapisami z różnych sklepów internetowych ponieważ często zawierają one nieprawdzie informacje, najlepiej skorzystać z bezpośrednich stron producentów . Proszę o wykreślenie tego zapisu lub podanie przykładowego modelu markerów spełniających powyższy opis.

 

Odpowiedź nr 1

Zamawiający wykreśla w całości zapis pkt. 1 Specyfikacji Technicznej- materiałów biurowych  dotyczący zakupu Kompletu składającego się z 4 kolorów (czarny, niebieski, zielony, czerwony) oraz gąbki. Pozwalającej na stracie tablicy w okresie do 72 godzin bez pozostawiania śladów. W razie potrzeby tusz zostaje dozowany za pomocą specjalnego tłocznika. Grubość końcówki nie większa niż 5 mm, grubość linii pisania co najmniej 1,0 .

 W jego miejsce wpisuje natomiast zakup Kompletu składającego się z 4 kolorów (czarny, niebieski, zielony, czerwony) oraz gąbki. Pozwalającej na dozowanie tuszu za pomocą specjalnego tłocznika. Grubość końcówki nie większa niż 5 mm, grubość linii pisania co najmniej 1,0.

 

Pytanie nr 2

Poz. 14 Specyfikacja Techniczna- materiały biurowe. Półka na dokumenty – format A4, wysokość 45-50 mm, z polistyrenu. Podany przedział wysokości półki jest wymiarem zewnętrznym czy wewnętrznym ? Jeżeli zewnętrznym to informujemy, że półki takie zaczynają się od 60 mm. Prosimy o doprecyzowanie opisu .

 

Odpowiedź nr 2

Zamawiający informuje, że podany w pozycji 14 Specyfikacji Technicznej – materiałów biurowych przedział wysokości półki formatu A4 jest wymiarem zewnętrznym i wynosi 50 mm. Ponadto Zamawiający informuje również, że na rynku dostępne są półki formatu A4  o wymiarach między 45- 50  mm.

 

Pytanie nr 3

Poz. 20 Specyfikacja Techniczna- materiały biurowe. Marker 0,4 mm- marker permanentny, kolor czarny, grubość linii 0,4 mm, tusz bezwonny na bazie alkoholu. Markery na bazie alkoholu nie są bezwonne. Na Internecie jest wiele pomyłek, w niektórych katalogach sklepów/hurtowni również zdarzają się pomyłki, dlatego proszę takie informacje potwierdzać bezpośrednio u producenta. Proszę o zmianę opisu na poprawny lub podanie przykładowego markera spełniającego powyższy opis.

 

Odpowiedź nr 3 

Zamawiający modyfikuje zapis poz. 20 Specyfikacji Technicznej – materiały biurowe. W ten sposób, iż wykreśla z treści specyfikacji Technicznej zapis „tusz bezwonny’’ dopuszczając tym samym zakup markera: Marker 0,4 mm- marker permanentny, kolor czarny, grubość linii 0,4 mm, tusz bezwonny na bazie alkoholu.


Pytanie nr 4

Poz. 21 Specyfikacja Techniczna- materiały biurowe. Marker 1,7 mm- marker permanentny, grubość linii 1,7 mm ( +/- 2mm),końcówka okrągła,  tusz bezwonny na bazie alkoholu. Kolor czarny, niebieski, zielony, czerwony (opakowanie) Markery na bazie alkoholu nie są bezwonne. Mogą być „ praktycznie bezwonne”  jak podaje BIC 2000 ale nie jest on całkowicie bezwonny. Na Internecie jest wiele pomyłek, w niektórych katalogach sklepów/hurtowni również zdarzają się pomyłki, dlatego proszę takie informacje potwierdzać bezpośrednio u producenta. Proszę o zmianę opisu na poprawny lub podanie przykładowego markera spełniającego powyższy opis.


Odpowiedź nr 4 

Zamawiający modyfikuje zapis poz. 21 Specyfikacji Technicznej – materiały biurowe. W ten sposób , iż wykreśla z treści specyfikacji Technicznej zapis „tusz bezwonny’’ dopuszczając tym samym zakup markera: Marker 1,7 mm- marker permanentny, grubość linii 1,7 mm ( +/- 2mm), końcówka okrągła,  tusz bezwonny na bazie alkoholu. Kolor czarny, niebieski, zielony, czerwony (opakowanie)